advert

24.02.2017

24.02.2017

24.02.2017, jak co roku odbył się nasz Koncert Karnawałowy w Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Suchy Las. 

Pilnie nad tym koncertem pracowaliśmy, by zadowolić naszych licznie przybyłych słuchaczy zupełnie nowym repertuarem. 

Bilety na koncert wyprzedały się w oka mgnieniu, co było dla nas prawdziwym szokiem i pozytywnym sygnałem od publiczności, że co roku czekają na to ogromnie dla nas ważne wydarzenie. 🙂 

Udział w koncercie wzięła również pani Karolina, która wygrała podwójną wejściówkę na ten koncert biorąc udział w Facebook’owym konkursie zorganizowanym na fanpage’u naszej Orkiestry. Wygranej jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Przybyli Goście mieli okazję wysłuchać kilku bardzo znanych utworów muzyki filmowej z takich kinowych przebojów jak „Piraci z Karaibów”, „Gwiezdne Wojny”, „Gladiator” czy „Różowa Pantera” (solo flet: Kinga Piechowiak). W świat filmu przenieśliśmy się także dzięki pięknej piosence Bryana Adamsa znanej z filmu Robin Hood „Everything I do, I do it for you” w wersji instrumentalnej (solo sax alt: Paweł Kołodziej).

Nie zabrakło również wielu znanych utworów polskiej sceny muzycznej, takich jak „Z tobą chce oglądać świat” (solo puzon: Tomasz Kornaś i Mateusz Piechowiak), „Niech żyje bal”, „Pod papugami” (solo: Izabela Kasprzyk) czy „Zacznij od Bacha” (solo: Damian Żebrowski).

Orkiestrze w koncercie towarzyszył gościnnie chór Cantus Familiaris, który wykonał również swój utwór solowy, a na zakończenie koncertu towarzyszył wraz z orkiestrą soliście Damianowi Żebrowskiemu w wykonaniu utworów „You raise me up” (solo flet: Julia Bartyńska) i „Time to say goodbye”, którym zakończyliśmy nasz tegoroczny Koncert Karnawałowy.

Nie obyło się jednak bez bis’ów, co pozwala nam wierzyć w to, że słuchacze wyszli z tego koncertu zadowoleni i będą chcieli spotkać się z nami w tym samym miejscu za rok.  

 

Zdjęcia z koncertu jak co roku wykonał Josip Posavec, któremu bardzo dziękujemy! 

 

Po więcej zdjęć zapraszamy na naszą stronę na Facebook’u – klikając tu –> www.facebook.com