Kolejne sukcesy młodych Artystów!
16 maja 2026 roku nasi reprezentanci uczestniczyli w XL. Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza w Osiecznej. Kolejny rok z rzędu muzycy Orkiestry Dętej w Chludowie zajęli zaszczytne miejsca!
oraz
Jesteśmy niezwykle dumni i serdecznie gratulujemy naszym wszystkim reprezentantom ( Martyna Wronowicz, Filip Wroński, Ludwika Tyborska , Aleksandra Klementowicz ), laureatom, rodzicom oraz instruktorom, przede wszystkim p. Adriannie Miszcie i p. Damianowi Lotyczowi i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy młodych Muzyków! 
Chcemy także podziękować akompaniatorce p. Kindze Piechowiak i naszym wszystkim instruktorom, którzy przygotowywali uczniów do konkursu.
Zdjęcia: materiały własne i Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej







