Kolejne sukcesy młodych Artystów! 

16 maja 2026 roku nasi reprezentanci uczestniczyli w XL. Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza w Osiecznej. Kolejny rok z rzędu muzycy Orkiestry Dętej w Chludowie zajęli zaszczytne miejsca!
🥇 1. miejsce Aleksandra Dobrowolska w grupie wiekowej do 12 lat w kategorii instrumentów dętych blaszanych
oraz
🥈 2. miejsce Dominik Zabłocki w grupie wiekowej do 18 lat w kategorii instrumentów dętych drewnianych.
Jesteśmy niezwykle dumni i serdecznie gratulujemy naszym wszystkim reprezentantom ( Martyna Wronowicz, Filip Wroński, Ludwika Tyborska , Aleksandra Klementowicz ), laureatom, rodzicom oraz instruktorom, przede wszystkim p. Adriannie Miszcie i p. Damianowi Lotyczowi i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy młodych Muzyków! 👏
Chcemy także podziękować akompaniatorce p. Kindze Piechowiak i naszym wszystkim instruktorom, którzy przygotowywali uczniów do konkursu. 
 
Zdjęcia: materiały własne i Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej